Concursul online internațional,,Împreună cu Hristos prin lume în mileniul III”-etapa I-,,Hristos se naște, slăviți-L!”

Duminică, 30 ianuarie 2022,după Sfânta Liturghie, în paraclisul Bisericii,,Izvorul Tămăduirii „Izvoarele a avut loc premierea Concursului online internațional,,Împreună cu Hristos prin lume în mileniul III”-etapa I-,,Hristos se naște, slăviți-L!” desfășurat în 19.12.2021. Elevii Școlii Gimnaziale,,Traian Săvulescu „Izvoarele și ai Școlii Gimnaziale Homorăciu au obținut următoarele premii:PREMIUL I :Albu Ana-Maria; Ghișea Anais Ștefania;Păcală Neagu Natalia-Maria și Soare Ioana-Alessia de la clasa pregătitoare, coordonator-prof.inv. primar Joița Ioana Anca.Premiul I: Cornea Ana, Coșerea Alexandra, Ghișea Ana Maria; Ilie Daria; Iordache Patrisia; Ivașcu Alessia; Munteanu Patrissia; Nedelcu Teodora; Sasu Isa; Tăbăraș Ada; Toma Alexia.

Premiul II: Mareș Lavinia și Breten Teodor
Premiul III:Covalciuc Yasmina și Enică Andreea. Coordonator-prof. Anton Ionica

This entry was posted in Extracurriculare si extrascolare. Bookmark the permalink.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *